III Półmaraton Benedyktyński

Zdjęcie plakat półmaraton III Półmaraton Benedyktyński- podsumowanie

W sobotę 13 września po raz trzeci przez Jarosław przebiegło ponad stu sportowców. Liczba zawodników jest ogromnym sukcesem i wspaniałą prognozą na przyszłe lata.
Zawodnicy pokonali trasę 21km 97,5m z Radawy do Jarosławia z metą na Jarosławskim Rynku, gdzie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Pierwszego zawodnika na mecie zobaczyliśmy po upływie 1h 18min. Sportowcy wykazali się wielką wytrwałością, ambicją i hartem ducha, za co serdecznie gratulujemy. Zawody sportowe połączone były z imprezą towarzyszącą „IV Jarmark Benedyktyński”, w trakcie której nie zabrakło występów artystycznych. Zakończeniem oficjalnej gali było wręczenie nagród i dyplomów w poszczególnych kategoriach biegowych. Swoją obecnością zaszczycił wszystkich gość specjalny - Pani Zofia Turosz - uznana na świecie biegaczka długodystansowa, wielokrotna zdobywczyni tytułów. Jednocześnie spotkanie zostało uświetnione obecnością Pana Posła na Sejm RP Mieczysława Kasprzaka, który dekorował uczestników biegów cennymi nagrodami. Bieg ten wspierał akcję charytatywną: ”Pomagamy Grzegorzowi”.
W ramach współorganizacji III Półmaratonu Benedyktyńskiego, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego podjęło się opracowania i przygotowania materiałów promocyjnych, działań organizacyjnych jak również propagowania i upowszechniania aktywności sportowej.
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego składa jednocześnie podziękowanie dla Współorganizatora III Półmaratonu - Jarosławskiej Grupy Biegowej „Sokół”, wszystkich osób współorganizujących, wszystkich darczyńców w szczególności: Panu Mieczysławowi Kasprzakowi Posłowi na Sejm RP  i  Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Rzeszowie oraz lokalnym przedsiębiorcom.

  

 

Wyświetlenia

© 2009-2014 by GPIUTMD