Podsumowanie Projektu „COOL-TURA"

W dniu 15.12.2016 r. w Sali Lustrzanej w Jarosławiu z inicjatywy Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego odbyło się podsumowanie realizacji projektu „COOL-TURA" finansowanego ze środków Fundacji PZU.

Spotkanie swoją obecnością zaszczycili: Z-ca burmistrza miasta Jarosławia – Pan Dariusz Tracz, Dyrektor Zespołu Ekonomiczno Administracyjnego Szkół Gminy Jarosław – Pan Edward Pączka wraz z główną księgową – Panią Moniką Tracz,Wójt Gminy Roźwienica – Pan Tomasz Kotliński, Sekretarz Gminy Roźwienica – Pan Franciszek Liszka, Dyrektor SP nr 7 w Jarosławiu – Pan Zenon Skrzypek, Dyrektor SP nr 9 w Jarosławiu – Pan Jacek Wojtas, Członek Zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego – Pan Bogusław Tkaczykl, jak również dzieci biorące udział w projekcie wraz z rodzicami.

Podsumowanie projektu „COOL-TURA" rozpoczął Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego – Pan Zbigniew Hanas, witając przybyłych gości oraz przedstawiając główne cele i założenia realizacji projektu. Jednocześnie podkreślił, iż w dzieciach warto zaszczepiać kulturę od najmłodszych lat. Następnym punktem spotkania była prezentacja z wyjazdów studyjnych, którą poprowadził koordynator projektu – Pani Karolina Barnaś. Dzieci miały okazję jeszcze raz wspomnieniami wrócić do wszystkich poznanych miejsc, które odwiedziły.

Następnie ogłoszone zostały wyniki Konkursu Plastycznego „Najlepsze wspomnienia z wyjazdów w ramach projektu COOL-TURA" oraz nastąpiło uroczyste wręczenie cennych nagród.


Laureatami Konkursu zostali:
I miejsce – Karol Zięba
II miejsce – Michał Kasiak
III miejsce – Julia Miszczyk

Wyróżnienia:
- Julia Pelc

- Kacper Paź

- Bartosz Rożak

- Emilia Bukowy

- Aleksander Jazienicki

Laureaci konkursu otrzymali nagrody oraz upominki, które zostały ufundowana przez Fundacje PZU i Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego. Wszystkim uczestnikom spotkania zostały wręczone broszurki z wyjazdów studyjnych, które odbyły się w ramach projektu.

Następnie wszyscy zgromadzeni goście mieli przyjemność obejrzeć krótki skecz pt.”Z za biurka i ławki” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Jarosławiu, a także swoim występem umili nam czas Milena Czereba wykonując utwór „Chłopiec z Gitarą” i Leszek Wołoszyn wykonując utwór instrumentalny ze spektaklu „Bankrut”.

Na koniec spotkania wystąpiła Szkoła Podstawowa nr 7 w Jarosławiu z piosenką pt. „Skrzypi wóz”, którą wprowadzili nas w miły i świąteczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Utwierdziło nas to w przekonaniu, iż warto realizować projekty, które przynoszą tak wymierne korzyści dla dzieci.

 

Wyświetlenia

© 2009-2014 by GPIUTMD