„Kalinowym Szlakiem”.

Rodzinny Spływ Kajakowy „Kalinowym Szlakiem” W daniach 10-11.09.2016r. odbył się Rodzinny Spływ Kajakowy pod nazwą „Kalinowym Szlakiem”.

 

Spływ rozpoczął się w sobotę o godz. 10.00 w miejscowości Charytany dziką rzeką Szkło, a zakończył się w niedzielę w Jarosławiu .Podczas spływu na uczestników czekał piękny malowniczy krajobraz z dziką roślinnością, który cieszył oko uczestników, oraz liczne przeszkody w postaci zwalonych drzew i konarów. W imprezie wzięło około 50 osób. Wszyscy byli wyposażeni w profesjonalne kajaki i kamizelki ratunkowe i dobry humor.

 Było słonecznie i bez wiatru co ułatwiało pływanie. Atmosfera była przyjazna i rodzinna tym bardziej, iż Komandor Pan Zygmunt Solarski świętował jubileusz 80 urodzin – „człowiek legenda” inspirator i wzór kultury dla młodszych pokoleń.  Wieczorem wszyscy zasiedli przy ognisku i wspólnie pośpiewali. Podczas 2-dniowego spływu na uczestników czekały liczne atrakcje w postaci zwiedzania lotniska szybowcowego, pałac i park hr. Zamojskich w Wysocku, oraz Starówki w Jarosławiu. Udział w maratonie wzięli uczniowie szkół gimnazjalnych pod przewodnictwem dyr. Pana Krzysztofa Grela oraz sympatycy pływania z całej Polski. Patronat nad całą imprezą sprawował Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemara Palucha i Wójta Gminy Laszki. Organizatorami byli PTT Rzeszów oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego. 

Dziękujemy Państwu za udział i tradycyjnie do zobaczenia w kolejnym roku.  Współorganizatorzy

 

 
 

 

Wyświetlenia

© 2009-2014 by GPIUTMD