FINAŁ KAMPANII JAROSŁAWSKICH KILOMETRÓW DOBRA 2017

Na Jarosławskim Rynku dnia 03.06.2017r. odbył się Finał Kampanii Jarosławskich Kilometrów Dobra. Imprezę rozpoczęto powitaniem gości i wyjaśnieniem jej celu przez panią Annę Korczewską. O godzinie 15.00 rozpoczęło się oficjalne otwarcie imprezy przez Poseł na Sejm RP Annę Schmidt Rodziewicz, Burmistrza Miasta Jarosławia Pana Waldemara Palucha i Starostę Jarosławskiego Pana Tadeusza Chrzana. Imprezę poprowadził Pan Paweł Sroka z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu..

Czytaj więcej: FINAŁ KAMPANII JAROSŁAWSKICH KILOMETRÓW DOBRA 2017

SPOTKANIA EUROPEJSKIE – PARADA SCHUMANA

Dnia 20.05.2017 na Jarosławskim Rynku odbyła się Parada Schumana pt. „Spotkania Europejskie”.

Czytaj więcej: SPOTKANIA EUROPEJSKIE – PARADA SCHUMANA

II FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH MIASTA JAROSŁAWIA

Dnia 28 kwietnia 2017r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. ks. Jakuba Makary 1 w Jarosławiu odbyło się II Forum Organizacji Pozarządowych Miasta Jarosławia.

Czytaj więcej: II FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH MIASTA...

Podsumowanie Projektu „COOL-TURA"

W dniu 15.12.2016 r. w Sali Lustrzanej w Jarosławiu z inicjatywy Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego odbyło się podsumowanie realizacji projektu „COOL-TURA" finansowanego ze środków Fundacji PZU.

Czytaj więcej: Podsumowanie Projektu „COOL-TURA"

Solina w pięknej jesiennej scenerii

Solina w pięknej jesiennej scenerii to miejsce kolejnego jednodniowego wyjazdu, który odbył się w dniu 04.11.2016 ramach projektu „COOL-TURA” realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego pod patronatem Fundacji PZU dla 40 dzieci wraz z opiekunami.

Czytaj więcej: Solina w pięknej jesiennej scenerii

Wyjazd 40 dzieci wraz z opiekunami do Kresowej Osady w Baszni Dolnej.

W ramach projektu „COOL-TURA” realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego pod patronatem Fundacji PZU w dniu 26.10.2016 r. odbył się kolejny jednodniowy wyjazd 40 dzieci wraz z opiekunami do Kresowej Osady w Baszni Dolnej. Na powierzchni 4ha odtworzono kresowy dwór ziemiański z początku XX wieku, oraz warsztaty rzemieślnicze ginących już dziś zawodów.

Czytaj więcej: Wyjazd 40 dzieci wraz z opiekunami do Kresowej...

Kolejny wyjazd w ramach programu „COOL-TURA”

Kolejny wyjazd w ramach programu „COOL-TURA” sfinansowanego przez Fundację PZU odbyła się w dniu 19.10.2016 r. do Skansenu Archeologicznego „Karpacka Troja” koło Jasła, w której udział wzięło 40 dzieci wraz z opiekunami.

„Karpacka Troja” to zrekonstruowany park archeologiczny o pow. 8 ha powstały w miejscu licznych odkryć archeologicznych, który został otwarty w 2011 r. i stanowi niepowtarzalną atrakcję turystyczny na Podkarpaciu.

Czytaj więcej: Kolejny wyjazd w ramach programu „COOL-TURA”

Jednodniowe wyjazdy

W ramach projektu „COOL-TURA” realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego w partnerstwie z Fundacją PZU w dniach 06.10.2016r. oraz 07.10.2016r. odbyły się jednodniowe wyjazdy do Zamku w Krasiczynie, Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, oraz Muzeum Dzwonów i Fajek w Przemyślu.

Czytaj więcej: Jednodniowe wyjazdy

I Wielki Piknik Rodzinny

Film z wydarzenia - kliknij aby odtworzyć

W ubiegłą sobotę (1 października) na bulwarach nad Sanem odbył się I Wielki Piknik Rodzinny, którego organizatorem był Klaster Ekonomii Społecznej i Innowacji „Z Biegiem Sanu do Rozwoju", którego członkiem jest Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego.

Czytaj dalej...

Czytaj więcej: I Wielki Piknik Rodzinny

Wyświetlenia

© 2009-2014 by GPIUTMD